mgr

Marzena Ogorzały–Skupniewicz

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1995. Specjalizuje się w psychosomatyce. Uzyskała I° specjalizacji w psychologii klinicznej w 1999 roku i II° specjalizacji w 2004 r. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu „Zarządzanie personelem” na Akademii Ekonomicznej w Krakowie w 2004.

Specjalizacja

Psycholog, psychoterapeuta, psychosomatyk.

Kwalifikacje

W latach 1995–2006 pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie jako specjalista psychologii klinicznej na Oddziale Kardiologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup treningowych dla pacjentów po zawale serca i operacjach kardiochirurgicznych w ramach rehabilitacji kardiologicznej. Prowadziła treningi i ćwiczenia relaksacyjne jako jeden z modułów szkoleń dla grup studentów, pracowników i managerów różnych firm w ramach współpracy z Krakowskim Instytutem Szkoleń w Krakowie, Śląskim Instytutem Szkoleń w Katowicach, firmą szkoleniową AeS- Aktywne Szkolenia w Krakowie, Studium Technik Umysłowych DynaMind w Krakowie, Instytutem Psychosomatycznym w Warszawie. Od 2006 r. współpracuje z Poradnią ProPsyche.

Zajmuje się

  • diagnozą, poradnictwem i terapią osób dorosłych
  • zaburzeniami psychosomatycznymi (zaburzeniami/dolegliwościami w powstaniu i przebiegu których, znaczącą rolę odgrywają czynniki emocjonalne) i psychoedukacją w zakresie tych zaburzeń
  • problemami psychologicznymi wynikającymi z choroby somatycznej (pomoc w adaptacji do choroby lub jej skutków)
  • prowadzi treningi i ćwiczenia relaksacyjne stosuje w ramach codziennej pracy terapeutycznej
  • prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, walki ze stresem, autoprezentacji, asertywności

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.