mgr

Martyna Pawłowska

Absolwentka pedagogiki specjalnej. Ukończyła 4 -letni kurs terapii rodzin w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz roczne szkolenie w zakresie psychoterapii Dzieci i Młodzieży w ujęciu psychoanalitycznym. 

Specjalizacja

pedagog, psychoterapeuta systemowy

Kwalifikacje

Odbyła staż kliniczny na Odziale Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracuje w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej HOSTEL w Otwocku. V-ce prezes Stowarzyszenia na rzecz Wsparcia i Rozwoju PROGRES, Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako psychoterapeuta w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa - Bielany, Poradni Zdrowia Psychiczego dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie, Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej, Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi, fundacji zajmującej się zaburzeniami odżywiania, jako kurator zawodowy oraz asystent rodziny. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zajmuje się

  • psychoterapią młodzieży od 14 r.ż.
  • psychoterapią dorosłych
  • prowadzeniem grupy wsparcia dla rodziców
  • prowadzeniem grupy terapeutycznej dla młodzieży z elementami arteterapii

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.