mgr

Maria Gaj

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia w SWPS w Katowicach. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. W swojej pracy wykorzystuje elementy Dialogu Motywującego i mindfulness.

Specjalizacje

Psychoterapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży

Kwalifikacje

Pracuje jako psycholog oraz psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego i Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w Dziennym Ośrodku Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Neurorozwojowymi w Puławach, pracując w oświacie z dziećmi i młodzieżą, a także podczas praktyk w USA. Angażuje się w popularyzowanie wiedzy psychologicznej na łamach miesięcznika Charaktery, Psychologia w Szkole, Psychologia Dziś. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Zajmuje się

  • psychoterapią dzieci i młodzieży
  • psychoterapią rodzin
  • udzielaniem wsparcia psychoedukacyjnego rodzicom

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

OBYWATELSKA, ŁÓDŹ, Centrum Zdrowia Psychicznego

ul. Obywatelska 100
94-104 Łódź

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.