mgr

Marek Żebrowski

Magister psychologii, pomaga osobom z problemami natury psychicznej. Certyfikowany terapeuta poznawczo – behawioralny i terapii schematów, superwizor, członek organizacji branżowych krajowych i zagranicznych, m. in. Polskiego Towarzystwa terapii Poznawczej i Behawioralnej, Societa Italiana di Terapia Comportamentale e Cognitiva, European Association for Behavioural and Cognitive.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo–behawioralny i terapii schematu, superwizor.

Kwalifikacje

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie psychologiczne i psychoterapeutyczne. Doświadczenie kliniczne zdobywał na oddziałach psychiatrycznych w Szpitalach: Nowowiejskim i Wolskim, asystent II Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Współautor programów terapeutycznych: krótkoterminowej terapii grupowej dla pacjentów z zaburzeniami osobowości, oraz ja męskość , a emocje, Ja i moje relacje z innymi. Współautor programu szkoleniowego Fundacji Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii dla terapeutów uczących się terapii CBT i psychodynamicznej. Obecnie prowadzi terapię grupową i indywidualną dla pacjentów z zaburzeniami osobowości, przede wszystkim borderline. Superwizor Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zajmuje się

Pomaga młodzieży i dorosłym w radzeniu sobie ze:

  • smutkiem, przygnębieniem,
  • trudnościach w realizacji swoich celów,
  • problemach z identyfikacją,
  • zaburzeniach depresyjnych,
  • lękowych,
  • obsesyjno kompulsywnych
  • osobowości,
  • uzależnieniach behawioralnych.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

MYŚLIBORSKA, WARSZAWA, Poradnia Przyszpitalna - Myśliborska

ul. Myśliborska 44
03-185 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.