mgr

Marcin Koczyk

Jest psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą i analitykiem grupowym, członkiem zwyczajnym Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi konsultacje i terapię indywidualną, grupową oraz par/małżeńską. W swojej praktyce opiera się głównie, choć nie dogmatycznie, na doświadczeniach wywodzących się z nurtu psychoterapii psychodynamicznej.

Specjalizacje

Psychoterapeuta, psycholog, analityk grupowy.

Kawalifikacje

Po ukończeniu studiów psychologicznych, w ciągu kilkunastu lat dotychczasowej pracy psychoterapeutycznej zdobywał doświadczenie w poradniach prywatnych, placówkach publicznych oraz programach środowiskowych. Zajmował się również interwencją kryzysową i dydaktyką.

Ukończył pełne, potwierdzone egzaminami certyfikacyjnymi szkolenie w zakresie psychoterapii indywidualnej i analizy grupowej. Dodatkowo, kilkuletnie szkolenia w zakresie terapii par i rodzin oraz psychoprofilaktyki i interwencji kryzysowej. Jest aktywnym członkiem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod superwizją.

Ma doświadczenie w pomocy z pacjentom borykającymi się z zaburzeniami osobowości, intensywnymi emocjami (np. lęk, złość, smutek), pobudzeniem, apatią, bezsennością, depresją, bólami psychogennymi, osobom po przebytych epizodach psychotycznych, mającym problemy w relacjach interpersonalnych lub przechodzących kryzys spowodowany trudną sytuacją życiową.

Zajmuje się

  • Psychoterapią indywidualną dorosłych,
  • Terapią par,
  • Terapią grupowa,
  • Konsultacjami psychologicznymi w sytuacji kryzysowej.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.