mgr

Małgorzata Kaczmarek

Ukończyła Uniwersytet Łódzki na Wydziale Nauk o Wychowaniu, kierunek: psychologia zdrowia i kliniczna. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: pedagogika. Obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Specjalizacje

Psychoterapia osób dorosłych, dzieci i młodzieży 

Kwalifikacje

Psycholog i psychoterapeuta w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej. Pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zdobywała w poradniach zdrowia psychicznego i szpitalach klinicznych, m.in. w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi, Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracowała w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Centrum Pomocy Rodzinie i Ośrodku Wsparcia Rodziny w Bełchatowie. Obecnie jest psychologiem i psychoterapeutą w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi im. J. Babińskiego na Oddziale Młodzieżowym oraz w Klinikach Terapii ALLENORT w Łodzi.

Zajmuje się

  • psychoterapią indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży
  • psychoterapią osób cierpiących z powodu zaburzeń nastroju, depresji, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychosomatycznych
  • wsparciem i terapią osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu, gier komputerowych
  • pomocą osobom mającym problemy w życiu zawodowym, doświadczających wypalenia zawodowego
  • psychoterapią dzieci z ADHD, tikami i Zespołem Tourett’a
  • wsparciem rodziców i dzieci w sytuacji adopcji

Regularnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach, dotyczących m.in. psychoterapii poznawczo-behawioralnej trudnych pacjentów, zaburzeniach psychicznych w przebiegu uzależnień, fobii społecznej, pomocy psychologicznej dziecku i rodzinie. 

Jest autorką publikacji: Hitting rock bottom? Resource Loss as a Predictor of Alcoholism Treatment Completion, Nordic Journal Of Psychiatry, E. Gruszczyńska, M. Kaczmarek, 
J. Chodkiewicz.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

OBYWATELSKA, ŁÓDŹ, Centrum Zdrowia Psychicznego

ul. Obywatelska 100
94-104 Łódź

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.