dr n. hum.

Małgorzata Chądzyńska

Dyplom psychologa i dr n. hum. uzyskała na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada specjalizację drugiego stopnia z zakresu psychologii klinicznej człowieka dorosłego oraz certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła 5-letni kurs psychoterapii prowadzony przez Zakład Terapii Rodzin Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Od kilkunastu lat pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej, gdzie prowadziła grupowe treningi umiejętności społecznych i zajęcia psychoedukacyjne, terapię indywidualną, konsultacje rodzinne i grupy edukacyjne oraz wsparcia dla rodzin osób po kryzysie psychotycznym. Jednocześnie prowadziła działalność naukową, ostatnio jak adiunkt w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej. W kręgu jej zainteresowań znajdują się semantyczna analiza narracji, narracje rodzinne, opowieści osób chorych na schizofrenię oraz czynniki leczące w zaburzeniach psychicznych i chorobach somatycznych. Obecnie pracuje w Poradni IPiN, gdzie prowadzi terapię indywidualną. Z Poradnią ProPsyche współpracuje od 2005 r.

Zajmuje się

  • terapią indywidualną osób dorosłych
  • zaburzeniami lękowymi
  • zaburzeniami nastroju
  • zaburzeniami psychotycznymi
  • pomocą w poszukiwaniu własnej niezależności, samookreślenia i rozwoju osobistego
  • pomoca osobom z problemami w relacjach społecznych
  • pomoca osobom z problemami z bliskością

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.