mgr

Magdalena Bicka-Capała

Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS oraz studiów podyplomowych w zakresie diagnozy neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.

W zawodzie psychologa pracuje od 2002 r. w charakterze psychologa diagnosty, orzecznika, terapeuty, wykładowcy uniwersyteckiego.

Specjlizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

W 2011 r. ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jest w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej w obszarze neuropsychologii. Odbyła wiele staży klinicznych, w tym w Dziennym Otwartym Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Klinice Dzieci i Młodzieży IPiN, Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Józefowie MCN-Zagórze, oraz dwuletni staż terapeutyczny w Akademickim Centrum Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego przy SWPS.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, a pracę poddaje systematycznej superwizji.

Psychoterapeutycznie pracuje od 12 lat inspirując się nurtami systemowym i psychodynamicznym. Przyjmuje osoby dorosłe i młodzież po 16 r. ż. , prowadzi terapię rodzin i par

Zajmuje się

  • zaburzeniami nerwicowym
  • zaburzeniami osobowości
  • zaburzeniami nastroju
  • trudnościami w relacjach
  • trudnościami z przeżywaniem emocji
  • sytuacjami kryzysowymi

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.