lek.

Konrad Rokita

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Tytuł specjalisty psychiatry uzyskał w 2012 roku. W 2015 wszczął przewód doktorski w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dotyczące leczenia zaburzeń psychicznych.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra.

Ordynator Mazowieckiego Szpitala i Centrum Diagnostycznego ALLENORT.


Kształcenie specjalistyczne z psychiatrii odbył w Szpitalu Nowowiejskim. Odbył liczne staże w jednostkach psychiatrycznych i ośrodkach interdyscyplinarnych. Przez dwa lata szkolił się w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Przez siedem lat pracował również jako asystent w Poradni Zaburzeń Pamięci Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. W latach2012 - 2017 pełnił obowiązki Ordynatora Oddziału XI Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala Nowowiejskiego. Przywiązuje wagę do całościowego podejścia do pacjenta. Jest zwolennikiem włączenia pacjenta jako podmiotu w proces leczenia.

Zajmuje się

  • Depresją
  • Zaburzeniami lekowymi
  • Chorobą Alzheimera
  • Zaburzeniami związanymi ze stresem
  • Psychozą i schizofrenią
  • Zaburzeniami snu
  • Zaburzeniami osobowości

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

MYŚLIBORSKA, WARSZAWA, Poradnia Przyszpitalna - Myśliborska

ul. Myśliborska 44
03-185 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.