mgr

Klaudia Kadłubowska

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada certyfikat (nr 101) Specjalisty w Zakresie Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa psychologicznego. Ukończyła czteroletnie szkolenie w zakresie Analizy Grupowej Instytut Analizy Grupowej RASZTÓW.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta.

Kwalifikacje

Pracę terapeutyczną zaczęła już na ostatnim roku studiów, zdobywając doświadczenie na Oddziale Nerwic w Szpitalu MSWiA w Otwocku. W zawodzie pracuje ponad 15 lat.

W latach 2007-2011 kierowała zespołem Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania

Przemocy. Od 2008 r. jest związana z Kliniką Psychomedica - Allenort, gdzie prowadzi terapię indywidualną i terapię par. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi, pomagając ich klientom w odbudowywaniu życia oraz ułatwiając zrozumienie mechanizmów rządzących ich dotychczasowymi wyborami. Jest współautorką Programu Zajęć Terapeutyczno-Edukacyjnych dla Mężczyzn Stosujących Przemoc oraz cyklu edukacyjnego dla terapeutów z zakresu pierwszego kontaktu ze sprawcami przemocy domowej. Prowadzi terapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym oraz terapię par. Zawsze bierze pod uwagę potrzeby każdego pacjenta, więc stosuje również metody i umiejętności zdobyte w trakcie doświadczenia zawodowego i szkoleń.

Zajmuje się

Specjalizuję się m.in.:

  • W terapii osób po wydarzeniach traumatycznych związanych z doświadczeniem przemocy
  • W terapii osób mających trudności z kontrolowaniem agresji
  • Prowadzę konsultacje w zakresie interwencji kryzysowych - traumatyczne sytuacje życiowe,
  • rodzinne, sytuacje kryzysowe (stres) w pracy
  • W nerwicach, zaburzeniach adaptacyjnych, stanach lękowych oraz rozwiązywaniu głębszych
  • konfliktów wewnętrznych na podłożu osobowościowym.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.