lek.

Karolina Łajszczak

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2014 roku. Obecnie pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie od 2015 roku zdobywa doświadczenie w pracy z pacjentami. ​ Od 2017 roku pomaga pacjentom w przyszpitalnych poradniach zdrowia psychicznego. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Specjalizacje

Lekarz, rezydent psychiatrii.

Kwalifikacje

Dotychczas szkoliła się na różnych oddziałach, m.in. na Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym dla pacjentów w ostrym kryzysie psychicznym, w Klinice Dzieci i Młodzieży, na Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym dla zaburzeń depresyjnych, lękowych i zaburzeń snu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach oraz kursach, dwukrotnie uczestniczyła w szkoleniu Forum Młodych Psychiatrów Janssen Academy. Aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę, stale współpracuje z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalności.

Zajmuje się

  • zaburzeniami psychotycznymi (schizofrenia, zaburzenia urojeniowe)
  • zaburzeniami nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa)
  • zaburzeniami lękowymi, obsesyjno-kompulsyjnymi
  • zaburzeniami odżywiania
  • zaburzeniami osobowości
  • bezsennością

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.