dr

Karolina Jarecka

Psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Zatrudniona na stanowisku adiunkta w Zakładzie Psychopatologii i Psychologii Klinicznej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła czteroletnie podyplomowe Szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej organizowane przez CTPB w Warszawie, które upoważnia do prowadzenia psychoterapii osób dorosłych.

Specjalizacje

Posiada doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej oraz prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych z różnymi zaburzeniami i trudnościami, w tym: z adaptacją do nowych warunków życia, zaspakajaniem potrzeb, realizacją zadań, problemami emocjonalnymi i interpersonalnymi. Pracuje zgodnie z metodami terapii poznawczo-behawioralnej, opartej na otwartej współpracy, której celem jest pomoc pacjentowi w uzyskaniu pożądanych przez niego zmian w życiu.

Kwalifikacje

Swoje kompetencje zdobyła podczas szkoleń i studiów podyplomowych w Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyła również staż kliniczny w Szpitalu Psychiatrycznym. Pracowała w Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Psychologicznej dla Dorosłych.

 

Zajmuje się

W pracy terapeutycznej zajmuje się głównie zaburzeniami lękowymi (lęk paniczny, lęk uogólniony, lęk społeczny), zaburzeniami związanymi ze stresem, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami nastroju (depresja, wahania nastrojów) oraz pomocą psychologiczną osobom, które nie radzą sobie z trudnymi wydarzeniami życiowymi.  

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

OBYWATELSKA, ŁÓDŹ, Centrum Zdrowia Psychicznego

ul. Obywatelska 100
94-104 Łódź

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.