mgr

Justyna Sołowiej-Chmiel

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie, studium pedagogicznego WSPiA w Lublinie, studiów podyplomowych z zakresu seksuologii w WSFiZ w Warszawie oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień pracuje w Oddziale Psychiatrii Sądowej Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy, a od 2013r. również jako nauczyciel akademicki w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej.

Specjalizacje

Psycholog, seksuolog.

Kwalifikacje

Doświadczenie kliniczne zdobywała w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym SPP ZOZ w Choroszczy oraz w Zakładzie Opiekuńczo–Leczniczym Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Bierze udział w konferencjach oraz szkoleniach z zakresu seksuologii. Odbyła staż w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Aktualnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo–behawioralnej.

Od wielu lat szkoli kadrę pielęgniarską oraz studentów, m.in. w zakresie komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, asertywności. Prowadzi treningi z psychoterapii i seksuologii. Opiniuje jako biegły sądowy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej.

Zajmuje się

- diagnozą psychologiczną

- poradnictwem psychologicznym

- wsparciem dla osób w kryzysach życiowych

- wsparciem dla rodzin osób dotkniętych chorobą psychiczną

- pracą z osobami z rozpoznaniem choroby psychicznej

- psychoedukacją

- edukacją seksualną

- pomocą osobom odczuwającym dyskomfort w realizacji potrzeb seksualnych, cierpiącym na dysfunkcje seksualne, zaburzenia tożsamości płciowej, zaburzenia preferencji seksualnych, itp.

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.