lek.

Jolanta Krystyna Charewicz

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie, a dyplom uzyskała w 1975 roku. Zrealizowała specjalizacje z psychiatrii I i II stopnia. Kierowała Oddziałem, szkoliła lekarzy z diagnostyki zaburzeń świadomości, terapii zespołów abstynencyjnych tak alkoholowych, jak i benzodiazepinowych. Była kierownikiem specjalizacji, prowadziła kursy z tematyki uzależnień dla ordynatorów oddziałów detoksykacyjnych.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra.

Kwalifikacje

Ponad 20 lat pracowała w Instytucie Psychiatrii I Neurologii w Warszawie w II Klinice Psychiatrii pod kierownictwem prof. Stanisława Pużyńskiego. Współuczestniczyła w pracach badawczych z zakresu oceny leków. W latach 1991-2004 pracowała jako ordynator Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych Instytutu Psychiatrii i Neurologii, gdzie również zajmowała się leczeniem uzależnień od leków nasenno-uspokajających. Od 2004 roku prowadzi praktykę ambulatoryjną. W latach 2008-2014 pracowała w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie na stanowisku specjalisty do spraw zdrowia lekarzy.

Zajmuje się

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nerwowych :

  • depresje
  • zaburzenia nastroju
  • zaburzenia lękowe (nerwice)
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • zaburzenia snu
  • uzależnienia od leków nasenno-uspokajających
  • zaburzenia psychotyczne

Specjalizuje się w uzależnieniach od leków nasenno-uspokajających oraz depresji alkoholowej.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.