lek.

Joanna Wojewódzka-Cesarz

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Odbyła szkolenie specjalizacyjne. Uzyskała tytuł psychiatry w 1997 r. oraz specjalisty psychiatry w 2004 r. . Aktualnie zajmuje się przede wszystkim pracą z pacjentem ambulatoryjnym, pracuje jako kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra.

Kwalifikacje

Od ponad 20 lat pracuje jako lekarz psychiatra. Doświadczenie zdobywała głównie w warszawskich oddziałach szpitalnych -klinicznych, łącząc pracę lekarską z pracą nauczyciela akademickiego oraz pełniąc funkcje kierownicze. Od początku swojej pracy zawodowej pracuje również w trybie ambulatoryjnym. Interesuje się także orzecznictwem lekarskim w zakresie orzekania o zdolności do pracy. W terapii stara się łączyć nowoczesne standardy leczenia farmakologicznego oraz oddziaływania z zakresu terapeutycznego. Kładzie nacisk na zrozumienie istoty problemu pacjenta oraz przeformułowaniu nieaadaptacyjnych sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Zajmuje się

  • Zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi o różnej etiologii
  • Zaburzeniami snu
  • Zaburzeniami psychotycznymi
  • Zaburzeniami sfery psychicznej osób starszych
  • Zaburzeniami psychicznymi osób przewlekle chorych somatycznie-w tym osób z chorobą nowotworową
  • Zaburzeniami emocjonalnymi osób współuzależnionych i DDA (dorosłe dziecko alkoholika)

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.