mgr

Joanna Pierzchała

Ukończyła pedagogikę na Akademii Pedagogiki Specjalnej i psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Specjalizacja

Psycholog, pedagog, diagnosta.

Kwalifikacje

Ukończyła pedagogikę na Akademii Pedagogiki Specjalnej i psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas studiów angażowała się w projekty naukowe m.in brała udział w walidacji polskiej wersji językowej ADOS-2 i ADI-R, narzędzi służących do oceny cech charakterystycznych dla zaburzeń ze spektrum autyzmu, czy badaniach dotyczących rozwoju językowego dzieci dwu- i wielojęzycznych.
Pierwsze kroki zawodowe stawiała pracując w Zespole Pracy Środowiskowej z dziećmi z zaburzeniami rozwoju i ich rodzinami. Następnie swoje zainteresowania pokierowała w stronę edukacji. Pracowała w przedszkolach i gimnazjum jako nauczyciel angielskiego, psycholog i mentor. Obecnie najwięcej czasu w pracy zawodowej poświęca pracy z grupami w różnym wieku; prowadzi zajęcia kształtujące podstawowe umiejętności społeczne u dzieci i młodzieży.

Zajmuje się

  • diagnostyką psychologiczną dzieci i młodzieży 

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.