mgr

Joanna Danielak

Ukończyłam psychologię na Wydziale Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a następnie IV letnie szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu integracyjnym w Szkole Psychoterapii INTRA (rekomendowanej przez PTP) oraz kurs Terapii Par I stopnia w Szkole CBT. Jestem certyfikowanym psychologiem sportu II klasy PTP, oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej.

Specjalizacje

Psycholog, psycholog sportu, psychoterapeuta, psychoterapeuta par.

Kwalifikacje

Doświadczenie zawodowe w pracy z dorosłymi zdobywałam w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w latach 2014 - 2017, gdzie byłam stażystą a następnie pracowałam jako psychoterapeuta.

Pracuję indywidualnie z dorosłymi i młodymi dorosłymi (od 16 roku życia) czerpiąc z podejścia psychoterapii humanistycznej, Gestalt, psychoterapii doświadczeniowej i EFT (emotional focused therapy). Koncentruję się na stworzeniu bezpiecznej relacji z pacjentem, pomagając w lepszym zrozumieniu doświadczanych przez niego trudnych emocji. Prowadzę także treningi asertywności i treningi redukcji stresu w oparciu o techniki relaksacyjne i mindfulness. Pracuję z osobami w kryzysie, mającymi trudności w relacjach interpersonalnych i związkach, borykającymi się z dolegliwościami psychosomatycznymi, zaburzeniami odżywiania, depresją i lękami.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Zajmuje się

  • psychoterapia indywidualna dorosłych
  • psychoterapia indywidualna młodych dorosłych (od 16rż)
  • psychoterapia par
  • interwencja kryzysowa związana z rozstaniem
  • treningi redukcji stresu
  • treningi asertywności

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.