dr n. med.

Jan Brykalski

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 2000 roku. W 2009 roku uzyskał dyplom specjalisty psychiatry. W maju 2013 roku obronił pracę doktorską Ocena funkcji osi podwzgórze-przysadka-nadnercza u uzależnionych od alkoholu w powiązaniu z rodzinnym obciążeniem problemem alkoholowym oraz ryzykiem powrotu do picia uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra.

Kwalifikacje

Między 2002 r. a 2013 r. rokiem pracował w IV Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Szpitalu Bielańskim, na oddział psychiatryczny oraz poradniach zdrowia psychicznego w Warszawie. Od 2005 do 2006 roku przebywał na stypendium naukowym na Uniwersytecie Michigan w Stanach Zjednoczonych w ramach programu Fogarty’ego. W lipcu 2012 roku odbył szkolenie na letniej szkole psychofarmakologii ECNP (European College of Neuropsychopharmacology) w Oxfordzie w Wielkiej Brytanii. Od 2014 roku konsultant psychiatra w Poradni Psychogeriatrycznej Kliniki Neurologii Szpitala MSW w Warszawie. Od 2007 roku prowadzi konsultacje lekarskie w poradni ProPsyche. Obecnie kierownik oddziału dziennego psychiatrycznego  w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego.  

Zajmuje się

  • zaburzeniami nastroju (depresje, choroba afektywna dwubiegunowa)
  • zaburzeniami lękowymi (nerwice)
  • zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnymi (nerwicą natręctw)
  • leczeniem zaburzeń psychotycznych (schizofrenia, zaburzenia urojeniowe)
  • współwystępowaniem problemu alkoholowego i zaburzeń depresyjno-lękowych
  • zaburzeniami zachowania, nastroju, urojeniowymi u osób w wieku podeszłym
  • współwystępowaniem schorzeń somatycznych i zaburzeń psychicznych
  • konsultuje także w języku angielskim.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.