mgr

Jacek Chmielewski

Ukończył Wydział Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Szkolenie I stopnia w Polskim Instytucie Psychodramy, Studium Nauczycielskie MBSR w Polskim Instytucie Mindfulness w Warszawie, Studium Terapii Uzależnień Śląskiej Fundacji Błękitny Krzyż, Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia. Obecnie odbywa podyplomowy 4,5 letni kurs psychoterapii pod kierownictwem prof. Andrzeja Cechnickiego w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii w Krakowie.

Specjalizacje

Psychoterapeuta uzależnień

Kwalifikacje

Od 1999 r. pracuje jako psychoterapeuta uzależnień, m.in. w SP ZOZ w Choroszczy, IPiN w Warszawie, NZOZ MD CARE Dworaki Staśki, NZOZ Optima w Białymstoku. Prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie psychoterapii, psychoterapii uzależnień i współuzależnień, treningów MBSR, MBCT, ACT, psychodramy, łagodzenia nawrotów uzależnień metodą MBRP. Prowadzi zajęcia dla uczestników szkolenia certyfikacyjnego nauczycieli MBSR w Polskim Instytucie Mindfulness w Warszawie oraz badania naukowe na UMB w Białymstoku.

Zajmuje się

- psychoterapią

- psychoterapią uzależnień, współuzależnień i DDA

- treningiem MBSR

- treningiem mindfulness

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.