dr n. med.

Dorota Wołyńczyk-Gmaj

Ukończyła studia medyczne na kierunku lekarskim w Warszawie w 2002 roku.

W 2008 uzyskała tytuł specjalisty psychiatry, a w 2010 obroniła pracę doktorską poświęconą neurofizjologii bezsenności. W 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty medycyny snu, a w 2005 roku certyfikat ukończenia kursu EEG.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra.

Kwalifikacje

Pracę jako psychiatra rozpoczęła w Szpitalu w Tworkach, a następnie w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracuje do dziś na stanowisku adiunkta.

Od kilkunastu lat związana z Poradnią Leczenia Zaburzeń Snu, posiada duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu bezsenności, zespołu niespokojnych nóg, koszmarów nocnych, parasomnii (somnambulizmu, RBD), a także nadmiernej senności (hipersomnii: narkolepsji i hipersomnii nieorganicznej).

Autorka licznych publikacji naukowych, ostatnio szczególnie zainteresowana zaburzeniami snu u kobiet w ciąży, współpracuje w tym temacie z II Kliniką Położnictwa i Ginekologii przy ul. Karowej.

Zajmuje się

  • zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi
  • zaburzeniami związanymi ze stresem
  • zaburzeniami dwubiegunowymi
  • psychozą i schizofrenią
  • chorobą Alzheimera
  • nadużywaniem leków nasennych

Posiada duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu bezsenności, zespołu niespokojnych nóg, koszmarów nocnych, parasomnii (somnambulizmu, RBD), a także nadmiernej senności (hipersomnii: narkolepsji i hipersomnii nieorganicznej).

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.