dr n. med.

Dariusz Wasilewski

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie (obecnie Uniwersytet Medyczny).

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra.

Dyrektor medyczny ambulatoriów Klinik Terapii ALLENORT.


W latach 2002-2017 dyrektor Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii "Psychomedica” w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami, przewodniczący komisji ds. kultury i sztuki przy Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.

Dwukrotny zdobywca nagrody rektora Uniwersytetu Medycznego za osiągnięcia naukowe. Współorganizator ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Depresja jest chorobą. Lecz depresję” w latach 2001-2002 oraz Dnia Walki z Depresją od 2003 roku. Konsultant Stowarzyszenia „Aktywnie Przeciwko Depresji”.

Autor cyklicznego programu telewizyjnego „Psychiatria bez lęku” w latach 2000-2004. Konsultant seriali „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”, „W rytmie serca”, filmów dokumentalnych „Dosiadając demona” w reżyserii Róży Fabjanowskiej, „Walka z szatanem” w reżyserii Konrada Szołajskiego oraz filmu fabularnego „ENEN” w reżyserii Feliksa Falka.

Organizator kursów specjalistycznych dla lekarzy. Autor kilkudziesięciu publikacji w prasie krajowej i zagranicznej. W 2013 roku otrzymał od Polskiego Towarzystwa Lekarskiego order: „Zasłużonemu”. Od 2017 roku jeden z liderów Klinik Terapii Allenort, dyrektor medyczny Psychomedica Allenort.

Zajmuje się

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.