mgr

Dagna Krasowska

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła magisterskie studia psychologiczne ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Wcześniej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie ukończyła studia magisterskie pedagogiczne - pedagogika specjalna ze specjalnością pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie oraz studia podyplomowe z socjoterapii.

Specjalizacje

psycholog, psychodietetyk

Kwalifikacje

Od ponad 8 lat pracuje z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Doświadczenie zdobywała pracując jako terapeuta środowiskowy w Zespole Leczenia Środowiskowego przy Samodzielnym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. S. Deresza w Choroszczy, a aktualnie jako psycholog w Zespole Leczenia Środowiskowego. Współpracuje z innymi specjalistami, takimi jak psychiatra, psychoterapeuta, dietetyk. Stale doskonali kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach.

Zajmuje się

- pracą na stanowisku pedagoga specjalnego i rewalidacyjnego

- prowadzeniem grup socjoterapeutycznych

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.