mgr

Cecylia Korczyńska

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień – certyfikat PARPA. Uzyskała dyplom ukończenia Szkoły Psychoterapii Humanistycznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Posiada też dyplom Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień.

Kwalifikacje

Jej doświadczenie zawodowe podparte jest pracą z pacjentami uzależnionymi i ich bliskimi (współuzależnienie, DDA) w Poradni Leczenia Uzależnień oraz praktyką prywatną w szeroko pojmowanym obszarze psychoterapii osób z zaburzeniami nastroju.

Pracuje w podejściu integracyjnym z przewagą nurtu humanistycznego. Prowadzi terapię indywidualną, terapię par (głównie w obszarze okołouzależnieniowym), grupy terapeutyczne, warsztaty psychologiczne, terapeutyczne i rozwojowe (asertywność, komunikacja, samokontrola).

Zajmuje się

  • uzależnieniami od alkoholu i behawioralnymi (różne stopnie nasilenia, wszystkie etapy pracy terapeutycznej - od podstawowego do pracy pogłębionej), w pracy z uzależnionymi od alkoholu, oprócz terapii standardowej realizuje też Program Ograniczenia Picia
  • pracą z bliskimi osób uzależnionych (współuzależnienie, DDA)
  • pracą z osobami z zaburzeniami nastroju

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.