mgr

Beata Wolf

W 1994 roku uzyskała tytuł magistra psychologii klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2001 roku jest założycielem i członkiem Koła Warszawskiego Europejskiej Szkoły Psychoanalizy. Tam realizowała szkolenie własne w ramach psychoanalizy.

Specjalizacje

Psycholog, psychoanalityk, psychoterapeuta par.

Kwalifikacje

W latach 2006–2009 roku przechodziła dokształcanie kliniczne Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego, w ramach którego odbyła staż kliniczny w centrum Tavistok Clinic, pracując pod superwizją terapeutów psychoterapii systemowej.

Ma wieloletnie doświadczenie w terapii osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin. Od 1994 roku pracowała w IV Klinice Psychiatrycznej IPiN w Szpitalu Bródnowskim. W 2002 roku jako terapeuta psychoanalityczny odbyła staż w Szpitalu Enfield Chase Farm w Londynie. Od 2006 roku kontynuowała pracę w Londynie w kilku placówkach NHS. W Tavistock Clinic zajmowała się psychoterapią systemową (rodzin) oraz dynamiczną osób o złożonych zaburzeniach. W Departamencie Dziecko i Rodzina w Tavistock pracowała wspólnie z terapeutami systemowymi pod superwizją. W 2009 roku była psychologiem klinicznym w Poradni Terapeutycznej Acre Road w Kingston oraz starszym terapeutą w CHT.

Zajmuje się

  • indywidualną psychoterapią osób dorosłych
  • terapią par
  • konsultacją i terapią rodzin
  • psychoterapią osób cierpiących z powodu depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, a także z doświadczeniem psychozy oraz wsparciem dla ich rodzin.
  • konsultuje także w języku angielskim

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.