mgr

Barbara Teodorczyk

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Szkoliła się w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii, w Szkole Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, i w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Posiadania certyfikaty IPP, PTPP, PTP.

Prowadzi psychoterapię indywidualna osób dorosłych i młodzieży od 16 r. życia.

Specjalizacje

Psychoterapeuta psychodynamiczny i psychoanalityczny, psycholog.

Kwalifikacje

Ukończyła staż i pracowała w Poradni dla Młodzieży. Posiada certyfikaty: trenera, psychoterapeuty, superwizora. Uczestniczy stale w seminariach, podczas których poznaje aktualne rozumienie problemów klinicznych. Pracuje w zawodzie psychoterapeuty ok 30 lat, początkowo z młodzieżą, od 20 lat z dorosłymi. W ciągu tego czasu poznała różne szkoły psychoterapii - poznawczą, gestaltowską, systemową, pracowała eklektycznie, prowadziła warsztaty psychoedukacyjne, psychoterapie par wokół problemów psychoseksualnych oraz konsultacje rodzinne. Obecnie skupia się na psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Opiera się o współczesne idee psychoanalityczne i dynamiczne oraz praktykę kliniczną. Zwraca uwagę na procesy mentalizacji i symbolizacji, dające możliwości autorefleksji. Dostosowuje formę proponowanej pomocy do wspólnych ustaleń podczas konsultacji. Pracuje krótko i długoterminowo.

Zajmuje się

  • zaburzeniami depresyjnymi lękowymi
  • zaburzeniami osobowości
  • zaburzeniami psychosomatycznymi
  • zaburzeniami odżywiania
  • nerwicami
  • problemami i konfliktami w relacjach
  • prowadzi konsultacje dla rodziców nastolatków od 16 roku życia.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.