mgr

Anna Szymanowska

Absolwentka Uniwersytetu Roehampton w Londynie. Jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Dramaterapeutów BADth, członkiem i założycielem Europejskiej Federacji Dramaterapii EFD.

Specjalizacje

Specjalista w dziedzinie dramaterapii.

Kwalifikacje

Jako pierwsza Polka ukończyła podyplomowe studia z zakresu Dramaterapii na wydziale psychologii Uniwersytetu Roehampton w Londynie. Uczestniczy w międzynarodowych konferencjach i warsztatach z dramaterapii. Pracuje zgodnie ze standardami zawodu dramaterapeuty w UK, korzysta ze stałej superwizji. Posiada doświadczenie kliniczne w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania oraz problemami emocjonalnymi, seniorami, z osobami cierpiącymi na depresję oraz schizofrenię. Ma 10-letnie doświadczenie jako wykładowca akademicki na Warszawskich Uczelniach Wyższych. Jest autorką kursu szkoleniowego „Dramaterapia w teorii i praktyce” oraz pierwszego w Polsce Szkolenia Kwalifikacyjnego, mającego doprowadzić do powstania zawodu dramaterapeuty w Polsce. Odbyła również staż kliniczny w Polsce w Szpitalu Leczenia Nerwic w Komorowie.

Zajmuje się

Dramaterapia w formie terapii grupowej jak również indywidualnej może pomóc:

  • osóbom odczuwającycm problemy osobowościowe, stany lękowe, stany depresyjne,
  • pragnącym pozbyć się ciężaru bolesnych doświadczeń z przeszłości (wypartych traum) i przepracować je w bezpiecznych ramach metafory zaczerpniętej z szeroko rozumianego kontekstu kulturowego
  • mającym problemy z akceptacją siebie, cierpiącym na zaburzenia odżywiania,
  • osobom którym ciężar przeżyć uniemożliwia mówienie o przeszłości w sposób bezpośredni.

Więcej o metodzie na www.dramaterapia.pl

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

MYŚLIBORSKA, WARSZAWA, Poradnia Przyszpitalna - Myśliborska

ul. Myśliborska 44
03-185 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.