lek.

Anna Pławecka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Tytuł specjalisty psychiatry uzyskała w 2017 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała specjalizując się w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, a następnie w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie.

 

Specjalizacje

Lekarz, specjalista psychiatra

Kwalifikacje

Pracowała w oddziałach psychiatrycznych całodobowych, oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych oraz oddziałach leczenia uzależnień Szpitala Nowowiejskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała również dyżurując w szpitalach i oddziałach psychiatrycznych, gdzie w ramach pracy zajmowała się konsultacjami w trybie nagłym w izbie przyjęć i oddziałach szpitalnych.

Obecnie zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów w ramach ambulatorium, Poradni Leczenia Uzależnień, w trybie nagłym w trakcie dyżurów oraz konsultując psychiatrycznie SPCSK Banacha.

W swojej pracy bierze pod uwagę nie tylko leczenie farmakologiczne, ale również psychoterapeutyczne, starając się jak najlepiej dostosować leczenie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

 

Zajmuje się

  • Zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi
  • Zaburzeniami adaptacyjnymi
  • Zaburzeniami nerwicowymi
  • Zaburzeniami związanymi ze stresem
  • Schizofrenią i innymi zaburzeniami psychotycznymi
  • Zaburzeniami psychicznymi u osób w wieku podeszłym
  • Uzależnieniem od alkoholu

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

NABIELAKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Psychomedica

ul. Nabielaka 6 lok. 2
00-743 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.