dr n. med.

Anna Kępczyńska-Nyk

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od lat związana z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywała specjalizacje z dziedziny chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Specjalizację z seksuologii odbyła w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej w Warszawie.

Specjalizacje

Lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog, seksuolog

Kwalifikacje

W zawodzie pracuje od ponad 15 lat. Od 2005 r. związana z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii WUM, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób ze schorzeniami intetrnistycznymi oraz endokrynologicznymi. Nadzoruje pracę lekarzy specjalizujących się w dziedzinie chorób wewnętrznych i endokrynologii. Jest także nauczycielem akademickim, prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego WUM. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc kursach i konferencjach z zakresu przede wszystkim endokrynologii i seksuologii. Jest autorem i współautorem publikacji naukowych z dziedziny endokrynologii. Obecnie pracuje nad doktoratem – tematem jej pracy doktorskiej są zaburzenia funkcji seksualnych kobiet z wrodzonym przerostem nadnerczy. Przedmiotem jej szczególnego zainteresowania są zaburzenia wydzielania hormonów płciowych i leczenie hormonalne osób transseksualnych.

Zajmuje się

  • zaburzeniami funkcji seksualnych mężczyzn (w tym hipogonadyzm, zaburzenia wzwodu, wytrysk przedwczesny)
  • terapią hormonalną osób z dysforią płci
  • diagnostyką zaburzeń miesiączkowania, otyłości, zespołów związanych z nadmiarem androgenów u kobiet
  • zaburzeniami czynności tarczycy, choroba guzkowa tarczycy
  • chorobami nadnerczy, przysadki, przytarczyc
  • zaburzeniami hormonalnymi u kobiet w ciąży oraz planujących ciążę

Konsultuje też w językach rosyjskim i angielskim, którymi biegle włada.

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

MYŚLIBORSKA, WARSZAWA, Poradnia Przyszpitalna - Myśliborska

ul. Myśliborska 44
03-185 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.