mgr

Aleksandra Wierzejska

Ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii Klinicznej w WSFiZ w Warszawie. Obecnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Specjalizacje

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Kwalifikacje

Ukończyła szkolenie w zakresie Terapii Uzależnień Instytutu Psychologii Zdrowia, potwierdzone certyfikatem Nr 1P/0602/2011. Jest absolwentką kursu "Problematyka wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego małych dzieci" w Instytucie Matki i Dziecka. Posiada certyfikat The University of Warwick - BABIES IN MIND: WHY THE PARENT'S MIND MATTERS. Uczestniczy w seminarium obserwacji niemowląt w Instytucie im. Hanny Segal prowadzonym przez Orę Dresner (British Psychoanalytic Association). Stale rozwija swój warsztat pracy uczestnicząc w seminariach i konferencjach naukowych. Pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Zajmuje się

  • konsultacjami dzieci 0-3 r.ż. 
  • wsparciem rodziców, którzy niepokoją się o niemowlę lub małe dziecko
  • trudnościami z adaptacją dziecka w żłobku/przedszkolu
  • psychoterapią młodzieży od 11 r.ż.
  • psychoterapią dorosłych
  • wsparciem psychoedukacyjnym rodziców w zakresie rozumienia objawów u dziecka i wspierania jego rozwoju
  • diagnozą i psychoterapią uzależnienia

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.