mgr

Aleksandra Rutkowska

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz 4 letni kurs Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Sopocie, który zakończyła uzyskaniem certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej.

Specjalizacje

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

Kwalifikacje

Posiada świadectwa potwierdzające udział w wielu szkoleniach, w ramach których podnosiła swoje kompetencje m.in. w Terapii Simontonowskiej, Racjonalnej Terapii Zachowania, Regulacji Emocji i Terapii Pary.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo Rehabilitacyjnym w Ciechocinku, gdzie przez kilka lat prowadziła pacjentów w ramach terapii grupowej i indywidualnej poznając specyfikę pracy z chorymi zmagającym się z chorobami somatycznymi, w kryzysie emocjonalnym, jak również z pacjentami stojącymi w obliczu zmian życiowych. Od kilku lat, współpracując z ośrodkami psychoterapii, prowadzi terapię indywidualną oraz terapię par, spotykając się z osobami z różnorodnymi problemami i na różnych etapach życia. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Zajmuje się

  • psychoterapią par i małżeństw
  • psychoterapią i konsultacją osób starszych
  • pracą z osobami po stracie
  • terapią bezsenności
  • psychoterapią osób z fobiami
  • nie zajmuje się terapią osób uzależnionych i z zaburzeniami odżywiania

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

DYGASIŃSKIEGO, WARSZAWA, Centrum Terapii ProPsyche

ul. Dygasińskiego 18
01-603 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.