mgr

Martyna Pietraszek

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS), na kierunku psychologia kliniczna. Ukończyła także roczne studium psychologicznej pracy z grupami i organizacjami, zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Zorientowanej na Proces, jak i również studia pomagisterskie z seksuologii klinicznej w Szkole Podyplomowej na SWPS. Ponadto ukończyła szkolenie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie. Posiada dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego.

Specjalizacje

psychoterapeuta psychoanalityczny, psycholog, seksuolog

Kwalifikacje

Doświadczenie kliniczne zdobywała podczas stażu w oddziale dzieci i młodzieży, oddziale dziennym leczenia nerwic oraz w Oddziale Całodobowym Leczenia Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii
w Warszawie, a także Oddziale Nerwic w Otwocku.

Pracowała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie – Tworki w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie. Posiada doświadczenie pracy w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala w Grójcu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, pracuje zgodnie ze standardami etycznymi Towarzystwa. Swoją pracę poddaje superwizji. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach, seminariach oraz wykładach organizowanych przez PTPP i PTPA.

Zajmuje się

  • konsultacjami dla rodziców i młodzieży
  • psychoterapią młodzieży od 10 r.ż.
  • psychoterapią dorosłych
  • terapią par
  • psychoedukacją dla rodziców

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.