mgr

Magdalena Pascuttini

Absolwentka Wydziału Pedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej (obecnie APS). Ukończyła 5-letnie szkolenie z Systemowej Terapii Rodzin w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Od wielu lat jest związana z jedną z warszawskich specjalistycznych poradni psychologicznych. Ponadto współpracowała z wieloma organizacjami pozarządowymi zajmującymi się pomocą młodzieży i ich rodzinom.

Specjalizacje

Psychoterapeuta rodzinny

Kwalifikacje

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i rodzicami. Od lat prowadzi konsultacje rodzinne, terapię rodzinną, psychoedukację rodziców (warsztaty, grupy dla rodziców). Ponadto prowadziła superwizję dla specjalistów pracujących z młodzieżą oraz rodzicami. Sama również uczestniczy w superwizjach, dzięki czemu stale się rozwija. Bierze także udział w licznych szkoleniach, konferencjach i seminariach.

Prowadzi terapię rodzinną w języku angielskim.

Zajmuje się

  • konsultacjami rodzinnymi
  • psychoterapią rodzinna – pracuje z rodzinami, w których pojawiają się trudności wieku rozwojowego nastolatków
  • terapią dla par małżeńskich w odniesieniu do relacji z nastoletnim dzieckiem– praca nad przywróceniem rodziców do ich ról i postaw
  • psychoedukacją rodziców – prowadzi warsztaty, spotkania w parach, pracuje indywidualnie z rodzicami towarzysząc im w pokonywaniu trudności

Ten specjalista przyjmuje w placówkach

SIELECKA, WARSZAWA, Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

ul. Sielecka 22 lok. 11
00-780 Warszawa

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.