O nas

Kliniki Terapii ALLENORT to ogólnopolska sieć wysokspecjalistycznych poradni o profilu psychiatrycznym, największy w Polsce prywatny Szpital i Centrum Diagnostyczne w Warszawie, a w przyszłości Centrum Rehabilitacji Neuropsychiatycznej oraz Kliniki Neurocentrum 3N.

Grupa Allenort

Grupa Allenort powstała z inicjatywy lekarzy prowadzących komercyjną działalność medyczną. Początki funkcjonowania Grupy ALLENORT sięgają 1991 roku, kiedy jej założyciel, a obecnie Prezes dr Grzegorz Goryszewski zaczął realizować pierwsze projekty łączące biznes i medycynę w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Działalność w Polsce ALLENORT rozpoczął w 2005 roku, kiedy do dr Grzegorza Goryszewskiego dołączył dr Marek Szufladowicz, a ich wspólna praca zaowocowała powstaniem pierwszego prywatnego szpitala kardiologicznego w Warszawie. Szpital ten zapoczątkował powstanie ogólnopolskiej sieci klinik kardiologicznych, funkcjonujących w unikalnym na skalę europejską modelu, gdzie pomoc medyczna dla pacjenta zawałowego docierała w czasie nie dłuższym niż 120 minut. Kliniki Kardiologiczne ALLENORT swoim zasięgiem obejmowały ponad połowę kraju, dając możliwość kilku milionom Polaków do skorzystania z ich usług.

Kliniki Terapii Allenort to obecnie priorytetowy projekt Holdingu Allenort zapewniający nową jakość w psychiatrii na każdym etapie leczenia

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ

Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną lub dowiedzieć więcej na temat leczenia w naszych placówkach?

801 90 90 90

Serwis internetowy www.klinikiallenort.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.